UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo dobrze, że wydłużono godziny pracy może Straż miejska zawita na ul Sadową w porze wieczorowej około godziny 20:00 gdzie pomiędzy budynkami brak powietrza do oddychania. Wyjście z budynku w tych godzinach to katorga dla płuc, inhalacja trucizną z kominów po spalaniu foliowych butelek, płyt meblowych i podobnych śmieci jest nagminne, Kto to robi łatwo dojść nawet po sezonie grzewczym ponieważ syf w piecu utrzymuje się po spaleniu nawet jednej butelki przez półtora roku. Dlatego my mieszkańcy prosimy Straż Miejską o pomoc w walce z podobnym wirusem serwowanym nam przez sąsiadów.
mieszkaniec Sadowej