72
18.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tylko dziwne że 99,9% kolizji jest z winy kierowców samochodów.
Tak tylko od siebie. (2020.03.18)
No bo jak wjeżdżają pod tramwaj to jak ma być
Ux (2020.03.18)
Niech kobieta zapłaci za wszystkie szkody ze swojej kasy-albo się jedzie albo gada przez telefon znając mentalność kobiet.
ELBLĄG. (2020.03.18)

info

7  
  5
Policja to jednak słusznie nie budząca zaufania formacja. Jak 20 latek bez wyobraźni rozbija w centrum miasta 3 prywatne samochody na ok 150 tyś to dostaje natychmiast mandat i koniec tematu. Kobieta która spowodowała kolizję z tramwajem - miejskim - traci prawo jazdy (oczywiście nie bronię jej bo zasłużyła na tę karę). Oburza mnie to, że małolat otrzymał mandat. Może jak następnym razem "zagapi się"i zabije kogoś to ktoś się zreflektuje. Są jednak równi i równiejsi, albo policjanci bardziej pracowici i po prostu leniwi lub brz wyobraźni.
idealista (2020.03.18)
Kolejny ogórek skasowany. 406 stoi na zajezdni jako dawca części. Nie umiecie jeździć, zaraz rozwalicie te nowe zakupione.
Brawo tramwajarze. (2020.03.18)

info

6  
  1
A taki ładny, nowy tramwaj BYŁ.
Piekny (2020.03.18)
A to są w Elblągu wolne tramwaje też?
Wstałem dopiero, dzień dobry (2020.03.18)
Sprzedam tramwaj, nowy jeżdżony tylko do kosciola, niemiec plakał jak sprzedawał do dzis dzwoni i chce posluchac silnika
Sprzedam tramwaj (2020.03.18)

info

4  
  0
Pogięło tramwaj
(2020.03.18)
Wypadki się zdarzają, nawet najlepszym. Zabieranie prawa jazdy, stało się jakaś modą, a powinno być stosowane przy drastycznym naruszaniu zasad ruchu drogowego.
Gamoń (2020.03.18)