UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
te rondo jest pochxxxxione, namieszali jakimis pasami, po ludzku nie mozna zrobic dwoch pasow na rondzie, zasady sa okreslone jasno, nie, trzeba namieszac organziacja powymyslac zeby bardziej skomplikowac ruch, ty jedz tm pasem ty tamtym bo urzednik wie lepiej (pomijam wypadek)