Wybrany wątek opinii

W końcu zrobią coś z tym syfem! Taka kamienica powinna już tam stać dawno!
Goscjjj (2020.03.13)
Tam DinoPark zrobić ,w małpim gaju !
Burleska (2020.04.23)
Powrót do komentarzy