UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem propozycje nazwy powinny być poddane głosowaniu internautów. Uważam że lepiej nazwać rono tak by kojarzyło się z daną dzielnicą Elbląga
Edy
A moim zdaniem propozycje nazwy powinny być poddane głosowaniu internautów. Uważam że lepiej nazwać rono tak by kojarzyło się z daną dzielnicą Elbląga
Edy