UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem propozycje nazwy powinny być poddane głosowaniu internautów. Uważam że lepiej nazwać rono tak by kojarzyło się z daną dzielnicą Elbląga

Edy

Anuluj