Wybrany wątek opinii
A moim zdaniem propozycje nazwy powinny być poddane głosowaniu internautów. Uważam że lepiej nazwać rono tak by kojarzyło się z daną dzielnicą Elbląga
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Edy - no i tak by bylo sprawiedliwie a tak mentalne komuchy sobie wymysla jakies ludowe sentymentalne nazwy i mozna im nagwizdac
Do moderacji
Odpowiedz
0
0