Wybrany wątek opinii

A moim zdaniem propozycje nazwy powinny być poddane głosowaniu internautów. Uważam że lepiej nazwać rono tak by kojarzyło się z daną dzielnicą Elbląga
Edy (2020.03.12)
@Edy - no i tak by bylo sprawiedliwie a tak mentalne komuchy sobie wymysla jakies ludowe sentymentalne nazwy i mozna im nagwizdac
(2020.03.14)
Powrót do komentarzy