UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nazwy rond powinny być polskie a nie czyjeś. Jesteśmy w Polsce to jedno s po drugie to włodarze tak się spieszą z tymi nazwami rond że wstyd. Przyklad rondo . Zamech.


Anuluj