UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nazwy rond powinny być polskie a nie czyjeś. Jesteśmy w Polsce to jedno s po drugie to włodarze tak się spieszą z tymi nazwami rond że wstyd. Przyklad rondo . Zamech.
Nazwy rond powinny być polskie a nie czyjeś. Jesteśmy w Polsce to jedno s po drugie to włodarze tak się spieszą z tymi nazwami rond że wstyd. Przyklad rondo . Zamech.