UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No czytam i nie wierzę, czym będą radni zajmować się? Może jeszcze nazwy nowo zakupionych pudeleczek, o przepraszam to ponoć tramwajem nazywa się! Nie ma nic na temat zagrożenia, działań, rzetelnej informacji! Tak jak sceptycznie odnodze się do referendum, to coraz bardziej przekonuje się, ze czas na takie dziaslanie. Najgorszej zarządzane miasto! Czas obudzić się z tego letargu, to nie księstwo, to miasto, żywy organizm, i ludzie którzy wybierają, i odwołują! Sam się pan nie wybrał, czas zejść na ziemie! Co do radnych, to lepiejnzostawic to bez komentarza, wstyd być radnym bez radnym!