UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

czy p. Gelert, nie powinna zadbać o swoje miejsce pracy, a politykę zostawić kolesiom,choćby otworzyli w samym centrum na nic wszystko, ,mieliście 8 lat, i te 8 lat zj.., ,dokumentnie, tylko wam podobni postawią na was, ,mądry człowiek nigdy tego nie zrobi, ,szkoda słów

grace