A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciebie w pierwszej kolejnosci nalezaloby zapisac , ale do Wariatkowa.
Bo tylko One sa "COS" warte, no I moze chlopy, ale jak nie pija- czasem sie do CZEGOS przydaja, a cala reszta , tych teczowych I " transplantow" a wez sie....same swiry.
Wiele sie nie zmienilo , dzisiaj tez chodza w koslawych butach I graja na fujarkach
I nie pij tyle , bo alkohol zabil tysace razy wiecej panikarzy koronawirusowch jak ten niegrozny wirus na ktory umarlo do tej pory 0,0000001% z ogolnej liczby chorob
To wykup w Biedronce cały makaron, ryż i siedź w domu.
Ludzie nawet nie docenią, gdy Ktoś mądry napisze słuszne uwagi. W większości z takimi to ludźmi mamy do czynienia na co dzień. Przez ludzką głupotę zagrożenie jest większe. Życzę wszystkim dużo zdrowia.
Impreza lepsza niz wybory trans international - tam (natknąwszy w mediach)pokazywane niby twarze, ze trudno odroznic od kobiet, ale mozna odniesc wrazenie ze śmiesznością. Tym bardziej doceniam, ze w Elblagu kobiety chcialy podobac sie mezczyznom, a nie zeby wolaly paniom.