UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie nawet nie docenią, gdy Ktoś mądry napisze słuszne uwagi. W większości z takimi to ludźmi mamy do czynienia na co dzień. Przez ludzką głupotę zagrożenie jest większe. Życzę wszystkim dużo zdrowia.


Anuluj