Wybrany wątek opinii
Niby mądrzy chodzą do muzeum? Głupi ludzie i tyle. Narażają swoje rodziny. Jutro pójdą do pracy i narażą współpracowników. Ludzie, ten wirus jest też w Elblągu. Ludzie są w domowej kwatantannie. Prezydent robi spotkania wyborczej. Stuknijcie się w głowę. Czy warto narażać siebie i innych? Muzeum nie ucieknie. Czy zapisano uczestników, którzy uczestniczyli w zwiedzaniu?
Do moderacji
Odpowiedz
8
11
Ciebie w pierwszej kolejnosci nalezaloby zapisac , ale do Wariatkowa.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
To wykup w Biedronce cały makaron, ryż i siedź w domu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0