UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo tylko One sa "COS" warte, no I moze chlopy, ale jak nie pija- czasem sie do CZEGOS przydaja, a cala reszta , tych teczowych I " transplantow" a wez sie....same swiry.


Anuluj