Wybrany wątek opinii

No nie bez przesady. .choć kilka wątków jest trafnych to jednak na problem należy spojrzeć z kilku innych stron. Ponad wszelka wątpliwość należy przyjrzeć się roszadom na stanowiskach EKO i EPECU ostatnich 10 lat aby rozwiązać ten rebus. Za stan obecny ponoszą odpowiedzialność wszyscy, którzy od 1990 roku dumnie kroczyli po korytarzach UM. .. .wt ym i prezesi zz radami nadzorczymi spółdzielni mieszkaniowych, którym jak widać nie zależało na cenie ciepła bo lokator i tak zapłaci?
Kat_Na_Idiotów (2020.03.06)
@Kat_Na_Idiotów - A ze tak zapytam kto ich kontrolował i kto mial i ma nadzór nad spółką miejską i kto zasilał szeregi rady nadzorczej za niezłą kasę?
(2020.03.06)
I powinien z honorem odejść. Wstyd ze taki ktoś jest wiceprezydentem odpowiedzialnym za to. Ale im mniej wie tym lepiej, zawsze łatwiej steruje się takim ludźmi.
(2020.03.06)
Powrót do komentarzy