UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I powinien z honorem odejść. Wstyd ze taki ktoś jest wiceprezydentem odpowiedzialnym za to. Ale im mniej wie tym lepiej, zawsze łatwiej steruje się takim ludźmi.


Anuluj