UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I powinien z honorem odejść. Wstyd ze taki ktoś jest wiceprezydentem odpowiedzialnym za to. Ale im mniej wie tym lepiej, zawsze łatwiej steruje się takim ludźmi.
I powinien z honorem odejść. Wstyd ze taki ktoś jest wiceprezydentem odpowiedzialnym za to. Ale im mniej wie tym lepiej, zawsze łatwiej steruje się takim ludźmi.