16
29.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wszyscy piszący na razie żyją w Polsce, a to czy są w takim a nie innym województwie nie ma całkowicie żadnego znaczenia. To, że Elbląg leży na pograniczu różnych krain geograficznych nie powinno stanowić zagorzałej dyskusji nawołującej do krytyki elblążanina pełniącego funkcję Prezesa Warmińsko - Mazurskiego Okręgu Kolarstwa. Ważne, że człowiek chce upowszechnić ten rodzaj sportu, który kiedyś przynosił nam tyle radości i emocji. Jeśli o mnie chodzi może ten wyścig nazwać dookoła Oberlandu. Ważne aby kolarze mogli się ścigać i rozwijać swoje umiejętności.
precz z szowinizmem (2020.03.01)

info

1  
  2
Bagna Elblązanie to mają w D. Elbląg to Żuławy i Powiśle .
(2020.03.01)

info

4  
  1
Komu tak się podoba ta Warmia i mazury niech wyprowadzi się do olsztuna. Wara od porządnego Elbląg. I to nie jad życie.
(2020.03.01)

info

5  
  1
A czy wyścig będzie jechał przez Radomin?
Spłtys (2020.03.01)

info

0  
  0
Żal czytać komentarze frustratów. A jeszcze część z nich nie rozumie tekstu. Żenada.
Tadd (2020.03.01)

info

1  
  1
@Lj - Że co niby Elbląg jest???
ha ha ha (2020.03.01)