UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komu tak się podoba ta Warmia i mazury niech wyprowadzi się do olsztuna. Wara od porządnego Elbląg. I to nie jad życie.
Komu tak się podoba ta Warmia i mazury niech wyprowadzi się do olsztuna. Wara od porządnego Elbląg. I to nie jad życie.