Wybrany wątek opinii

To sobie buduj tę warmie czy mazury.ELBLAG TO POMORZE JEST...
Lj (2020.02.29)
@Lj - Sam jesteś pomorze. .. .Kup se atlas i się doucz
(2020.02.29)
@Lj - Wadecki wyprowadź się gdzieś pod Kruklanki, tam Cię docenią.
hd (2020.02.29)
@Lj - Że co niby Elbląg jest???
ha ha ha (2020.03.01)
Powrót do komentarzy