UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszyscy piszący na razie żyją w Polsce, a to czy są w takim a nie innym województwie nie ma całkowicie żadnego znaczenia. To, że Elbląg leży na pograniczu różnych krain geograficznych nie powinno stanowić zagorzałej dyskusji nawołującej do krytyki elblążanina pełniącego funkcję Prezesa Warmińsko - Mazurskiego Okręgu Kolarstwa. Ważne, że człowiek chce upowszechnić ten rodzaj sportu, który kiedyś przynosił nam tyle radości i emocji. Jeśli o mnie chodzi może ten wyścig nazwać dookoła Oberlandu. Ważne aby kolarze mogli się ścigać i rozwijać swoje umiejętności.

precz z szowinizmem

Anuluj