38
21.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dokladnie. NIE dla rowerow
(2020.02.22)
Najlepiej pisac glupoty. Podczas calej akcji nikt w tym czasie nie biegal i nikt nikomu nir przeszkadzal. Dziecie bez opieki....niby gdzie ? 50metrow dalej??? To moze na smycz jak psa i chodzic krok w krok... Jestem za otwartym stadionem dla kazdego ale przrciwny wprowadzania psow czy rolrek i rowerow i tyle. Bylem i popieram akcje bo gdyby nokt nie naglosnil sprawy stadion by zamkneli i tyle. Pozdrawiam tych biegajacych i tych robiacych problem z niczego
Pompek (2020.02.22)
Oczywiscie ze biegali
(2020.02.22)
Na rowerkach jest super miejsce na Nowowiejskiej w szkole. Jest otwarta.
Polecamy. F (2020.02.22)

info

3  
  0
Przecież mamy stadion w Elblągu. Wystarczy położyć tartan. Kiedyś na Olimpi było gdzie biegać. Nie musi być to obiekt tylko dla piłkarzy.
Uranek (2020.02.22)
Żartujesz ? Wystarczy położyć tartan :) na stadionie Concordii :D Idz i kladz :))))
Olenko (2020.02.22)
Hehehe dokladnie. dziwne to spptaknie wczoraj bylo. Tylko przeszkadzali. S e k t a
Yu (2020.02.22)
O co ci chodzi
Yi (2020.02.22)