UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież mamy stadion w Elblągu. Wystarczy położyć tartan. Kiedyś na Olimpi było gdzie biegać. Nie musi być to obiekt tylko dla piłkarzy.
Uranek
Przecież mamy stadion w Elblągu. Wystarczy położyć tartan. Kiedyś na Olimpi było gdzie biegać. Nie musi być to obiekt tylko dla piłkarzy.
Uranek