Wybrany wątek opinii

Przecież mamy stadion w Elblągu. Wystarczy położyć tartan. Kiedyś na Olimpi było gdzie biegać. Nie musi być to obiekt tylko dla piłkarzy.
Uranek (2020.02.22)
Żartujesz ? Wystarczy położyć tartan :) na stadionie Concordii :D Idz i kladz :))))
Olenko (2020.02.22)
Powrót do komentarzy