Wybrany wątek opinii
Przecież mamy stadion w Elblągu. Wystarczy położyć tartan. Kiedyś na Olimpi było gdzie biegać. Nie musi być to obiekt tylko dla piłkarzy.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Żartujesz ? Wystarczy położyć tartan :) na stadionie Concordii :D Idz i kladz :))))
Do moderacji
Odpowiedz
1
0