UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma żadnego sklocenia załogi. Ci co nie strajkuja robią to z jakichś powodów i to nie znaczy że skloceni są że zwiazkowcami!
Vnrdhk
Nie ma żadnego sklocenia załogi. Ci co nie strajkuja robią to z jakichś powodów i to nie znaczy że skloceni są że zwiazkowcami!
Vnrdhk