UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma żadnego sklocenia załogi. Ci co nie strajkuja robią to z jakichś powodów i to nie znaczy że skloceni są że zwiazkowcami!

Vnrdhk

Anuluj