UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W pełni popieram całkowity wywód logiczny w kwestii zmiany zasad funkcjonowania miasta oraz zarządzających. To jest poprawny i ekonomiczny sposób rozumowania.
luka
W pełni popieram całkowity wywód logiczny w kwestii zmiany zasad funkcjonowania miasta oraz zarządzających. To jest poprawny i ekonomiczny sposób rozumowania.
luka