UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W pełni popieram całkowity wywód logiczny w kwestii zmiany zasad funkcjonowania miasta oraz zarządzających. To jest poprawny i ekonomiczny sposób rozumowania.

luka

Anuluj