UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Autobusy albo nie sa na czas albo wcale nie przyjezdzaja,wczoraj z corka stalam na przystanku 40 minut.
Niezadowolona
Autobusy albo nie sa na czas albo wcale nie przyjezdzaja,wczoraj z corka stalam na przystanku 40 minut.
Niezadowolona