UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaki audyt z Urzędu? Jeżeli wszyscy godzą się na kiepski projekt, a potem na marne wykonawstwo, a potem na kierownika "po znajomości"To totem trzeba kryć nieudolność wszystkich w tym łańcuszku cwaniactwa i bezradności. Mądry audyt to wskazie, że urząd toleruje nieudaczników. Ale to właśnie jest Elbląg. Taki mamy klimat

morder

Anuluj