UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O widzę że zazdrościsz tego że ktoś może osiągnąć sukces dzięki swojej uczciwej pracy. Ty pewnie jesteś zwykłym kanapowym komentatorem a jedynym osiągnięciem akie posiadasz jest naciskania guzików na pilocie od telewizora (niestety widać to po chamskim języku wypowiedzi) :) gratulacje zatem.
Logiczne