UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
O widzę że zazdrościsz tego że ktoś może osiągnąć sukces dzięki swojej uczciwej pracy. Ty pewnie jesteś zwykłym kanapowym komentatorem a jedynym osiągnięciem akie posiadasz jest naciskania guzików na pilocie od telewizora (niestety widać to po chamskim języku wypowiedzi) :) gratulacje zatem.
Logiczne