Wybrany wątek opinii
A ja wspieram tylko Polaków.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
I to siępisowski hejt. .. tak na odlew bo prezesuncio kazali. .. .mordo ty moja, rusz mózgiem, gdzie masz umysł?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1