Wybrany wątek opinii

A ja wspieram tylko Polaków.
(2020.01.26)
I to siępisowski hejt. .. tak na odlew bo prezesuncio kazali. .. .mordo ty moja, rusz mózgiem, gdzie masz umysł?
(2020.01.26)
Powrót do komentarzy