UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jest takie coś jak feminatywy - Celowo użyłem słowa ARTYSTA, bo jest to raczej nobilitujące niż, ,artystka, ,co mi się jakoś kiepsko kojarzy. W celu odróżnienia od seksistowskich wpisów i z powodu swojego wieku dostrzegam wspaniałą młodość. .. coś niesłychanie istotnego. Starałem się być, ,kulturnym, ,wpisywaczem. Mam nadzieje iż młoda pianistka mi wybaczy, ,uchybienia, ,.
nikt21