UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@jest takie coś jak feminatywy - Celowo użyłem słowa ARTYSTA, bo jest to raczej nobilitujące niż, ,artystka, ,co mi się jakoś kiepsko kojarzy. W celu odróżnienia od seksistowskich wpisów i z powodu swojego wieku dostrzegam wspaniałą młodość. .. coś niesłychanie istotnego. Starałem się być, ,kulturnym, ,wpisywaczem. Mam nadzieje iż młoda pianistka mi wybaczy, ,uchybienia, ,.
nikt21