UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po 1 starz może się nazwać osoba która robi w drewnie czyli ile drzewie a nie w płycie meblowej i MDF. A u pana Wójcika jak to jest w Programie Stolarz zawód przyszłości więc chcą wyszkolić. ful stoalrzy aby to był opłacały zawód a co do pracowników fizycznych to ja jestem i zarabiam najniwj jak zarabiam to jest 2600 a przeważnie to zarabiam po 3 300 więc stolarze szkółce się i bendzieelcie dobrze zarabia. Jak pokażecie że coś umiecie

Bilek