Wybrany wątek opinii

Po to żeby młodzi ludzie odrazu mogli wyjechać z doświadczeniem:) żeby ładnie Niemcowi czy Norwegowii kafelki położyć w łazience :)
Mateusz .. (2020.01.10)
Po co wyjeżdżać jak w Polsce można lepiej zarobić, no chyba że się jest po studiach i naiwnie liczy się że 10k za siedzenie przy biurku będzie
(2020.01.10)
Powrót do komentarzy