Wybrany wątek opinii
Po to żeby młodzi ludzie odrazu mogli wyjechać z doświadczeniem:) żeby ładnie Niemcowi czy Norwegowii kafelki położyć w łazience :)
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
Po co wyjeżdżać jak w Polsce można lepiej zarobić, no chyba że się jest po studiach i naiwnie liczy się że 10k za siedzenie przy biurku będzie
Do moderacji
Odpowiedz
2
6