UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co wyjeżdżać jak w Polsce można lepiej zarobić, no chyba że się jest po studiach i naiwnie liczy się że 10k za siedzenie przy biurku będzie


Anuluj