UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co wyjeżdżać jak w Polsce można lepiej zarobić, no chyba że się jest po studiach i naiwnie liczy się że 10k za siedzenie przy biurku będzie
Po co wyjeżdżać jak w Polsce można lepiej zarobić, no chyba że się jest po studiach i naiwnie liczy się że 10k za siedzenie przy biurku będzie