A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@zomol - He, he o oczkach błyszczących wpis znikł, pewnie był powód tam przyjazdu, ,, ,he, he, he. .. .
*Domyślam się, że chodzi o te wylęgarnie rajdowców między Helenowem, a Jegłownikiem?* - Nie inaczej!
Ta jasne, a młodzi to nie chorują?