53
08.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@zomol - He, he o oczkach błyszczących wpis znikł, pewnie był powód tam przyjazdu, ,, ,he, he, he. .. .
(2020.01.09)
*Domyślam się, że chodzi o te wylęgarnie rajdowców między Helenowem, a Jegłownikiem?* - Nie inaczej!
domyślny (2020.01.09)

info

0  
  0
Ta jasne, a młodzi to nie chorują?
hvK (2020.01.09)