UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak czytam te wasze przemyslenia to doszedłem do pewnego wniosku. Natomiast że ludze którzy uważają sie za katolików obrazają innych. Co na to wasza wiara?Tak zwanym lewakom i niewierzącym nie podoba sie orszak i ksieza. Ale ich rozumiem są jak to mowia są niewiernymi. Ale kwiat chrzescijanstwa zeby tak pluł jadem na innych to chyba cos nie tak.


Anuluj