UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może by tak (włodarze miasta)plenerowe przedstawienie porządnej sztuki teatralnej z prawdziwymi aktorami zrobić w Elblągu, a nie te przemarsze.


Anuluj