UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może by tak (włodarze miasta)plenerowe przedstawienie porządnej sztuki teatralnej z prawdziwymi aktorami zrobić w Elblągu, a nie te przemarsze.
Może by tak (włodarze miasta)plenerowe przedstawienie porządnej sztuki teatralnej z prawdziwymi aktorami zrobić w Elblągu, a nie te przemarsze.