UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak można Sobie i radnym gratulować sukcesów ...jak patrzę na te tempe mordy.Całe życie płaczą , że nic się nie da zrobić . To po co się pchacie do rządzenia jak nie macie pomysłu osiki o takie inne
Jak można Sobie i radnym gratulować sukcesów ...jak patrzę na te tempe mordy.Całe życie płaczą , że nic się nie da zrobić . To po co się pchacie do rządzenia jak nie macie pomysłu osiki o takie inne