UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
strasznie to żałosne, zakłamane i po prostu smutne, ci którzy maja to gdzieś po prostu nie przyszli, niektórzy myślą nawet ze złapali wiatr w zagle, zwłaszcza będąc u kresu tzwv kariery a reszta udaje ze jest dobrze ! więc do siego roku !