UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

strasznie to żałosne, zakłamane i po prostu smutne, ci którzy maja to gdzieś po prostu nie przyszli, niektórzy myślą nawet ze złapali wiatr w zagle, zwłaszcza będąc u kresu tzwv kariery a reszta udaje ze jest dobrze ! więc do siego roku !