UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trudny budżet? Pogońcie tych nierobów co wystają pod MOPS, pod pośredniakiem albo w domu, niech pracują i rozliczają PIT, CIT, VAT w Elblągu. Co myślicie? dramaty siać będziecie?
Trudny budżet? Pogońcie tych nierobów co wystają pod MOPS, pod pośredniakiem albo w domu, niech pracują i rozliczają PIT, CIT, VAT w Elblągu. Co myślicie? dramaty siać będziecie?