UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trudny budżet? Pogońcie tych nierobów co wystają pod MOPS, pod pośredniakiem albo w domu, niech pracują i rozliczają PIT, CIT, VAT w Elblągu. Co myślicie? dramaty siać będziecie?


Anuluj