Na epek ludzi z trojmiasta poprzyjmowali lacznie z wladzami. Co w elblagu nie ma fachowcow ? Derek
Na epek ludzi z trojmiasta poprzyjmowali lacznie z wladzami. Co w elblagu nie ma fachowcow ?