Wybrany wątek opinii

Skór oo taki kozak jak piszą w komentarzach , proponuję by zrobić przegląd monitoringu z innych dni ,niech Nowy Rok uspokoi pana kierowcę przecież ma tylko 25 lat
jank (2019.12.29)
@jank - o co ci chodzi ?????
san (2019.12.29)
Powrót do komentarzy