Wybrany wątek opinii
Skór oo taki kozak jak piszą w komentarzach , proponuję by zrobić przegląd monitoringu z innych dni ,niech Nowy Rok uspokoi pana kierowcę przecież ma tylko 25 lat
Do moderacji
Odpowiedz
48
1
@jank - o co ci chodzi ?????
Do moderacji
Odpowiedz
1
5