UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skór oo taki kozak jak piszą w komentarzach , proponuję by zrobić przegląd monitoringu z innych dni ,niech Nowy Rok uspokoi pana kierowcę przecież ma tylko 25 lat

jank

Anuluj