UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skór oo taki kozak jak piszą w komentarzach , proponuję by zrobić przegląd monitoringu z innych dni ,niech Nowy Rok uspokoi pana kierowcę przecież ma tylko 25 lat
jank
Skór oo taki kozak jak piszą w komentarzach , proponuję by zrobić przegląd monitoringu z innych dni ,niech Nowy Rok uspokoi pana kierowcę przecież ma tylko 25 lat
jank