UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W sumie to fajne, że starszemu państwu chce się wyjść na powietrze w wiekszym gronie, pooddychać, pospacerować, zamiast oglądać szkło kontaktowe w domu, ruch to zdrowie ! Taka elbląska wersja Nordic walking, tylko proponowałbym kijki zamiast trzymać z transparentami w górze używać do podpierania w trakcie chodzenia.

maksymalnie trzeci troll

Anuluj