UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W sumie to fajne, że starszemu państwu chce się wyjść na powietrze w wiekszym gronie, pooddychać, pospacerować, zamiast oglądać szkło kontaktowe w domu, ruch to zdrowie ! Taka elbląska wersja Nordic walking, tylko proponowałbym kijki zamiast trzymać z transparentami w górze używać do podpierania w trakcie chodzenia.

maksymalnie trzeci troll