A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A gdzie obrońca demokracji krasulski?
trza było dudę z kacperkiem zaprosić
piotrowicz prokurator stanu wojennnego i jednocześnie obrońca konstytucji nie zaproszony?
a przedstawiciel żandarmerii JAK ZDAJĘ egzamin co roczny z WF buhaaaaa40 kg nadwagi
Ale tłumy!!! Ta jampreza była przed czy po mszy? A elbląskie solidaruchy - Krasulski, Wilk i inni gdzie byli? Na ławeczkach koło pomnika?
@Polak katolik - niezaproszony
kibice BRAWO.
może w końcu szuka pracy, a nie tylko żyje z naszych podatków?
Ale doborowe towarzystwo. Garść kiboli i farbowane lisy.
PiS to farbowane lisy. Poczytać historie i rile Kazynskiego, Terleckiego, Piotrowicza i innych za komuny to otrzymasz ich obraz prawdziwych. OUTSIDERZY tak się o nich wypowiadają C, którzy w PRLu byli pałowani, co wtedy robili wyżej wymienieni każdy wie.