39
18.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A gdzie obrońca demokracji krasulski?
elblążanin..... (2019.12.18)

info

14  
  0
trza było dudę z kacperkiem zaprosić
NSZ (2019.12.18)

info

13  
  2
piotrowicz prokurator stanu wojennnego i jednocześnie obrońca konstytucji nie zaproszony?
Polak katolik (2019.12.18)
a przedstawiciel żandarmerii JAK ZDAJĘ egzamin co roczny z WF buhaaaaa40 kg nadwagi
jaśśśśśśśśśśśśśś (2019.12.18)

info

2  
  4
Ale tłumy!!! Ta jampreza była przed czy po mszy? A elbląskie solidaruchy - Krasulski, Wilk i inni gdzie byli? Na ławeczkach koło pomnika?
Wyprostowowywacz (2019.12.18)

info

13  
  3
@Polak katolik - niezaproszony
AnalFabeta (2019.12.18)
kibice BRAWO.
(2019.12.19)

info

6  
  6
może w końcu szuka pracy, a nie tylko żyje z naszych podatków?
(2019.12.19)
Ale doborowe towarzystwo. Garść kiboli i farbowane lisy.
Vlkl (2019.12.19)

info

6  
  10
PiS to farbowane lisy. Poczytać historie i rile Kazynskiego, Terleckiego, Piotrowicza i innych za komuny to otrzymasz ich obraz prawdziwych. OUTSIDERZY tak się o nich wypowiadają C, którzy w PRLu byli pałowani, co wtedy robili wyżej wymienieni każdy wie.
Vlkl (2019.12.19)

info

8  
  3