A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Koliński no powiedz coś ?
Z każdym rokiem coraz mniej ludzi.
@Rysie - czemu krasulskiego nie ma?
wreszcie bez wróbla.
@Sławek1 - no i bez pOSŁA krasuli
TO SKANDAL by pijany sędzia po rozjechaniu na pasach staruszki ponosił odpowiedzialność !!!