39
18.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dlaczego w Elblągu nie ma prezydenta R P przecież ogłoszenie że odwiedził wszystkie powiaty a Elbląg i okolice nie.
(2019.12.19)
Towarzyszu Tadeuszu PARTIA widzi wasze zaangażowanie w walkę z wrogiem klasowym, zaplutymi karłami totalnej opozycji oraz obrzydłej kasty sędziowskiej. Nagroda w postaci tłustej synekurki w radzie nadzorczej spółki skarbu państwa was nie ominie. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Rozum nie przejdzie. ..
GłębokaMyśl (2019.12.19)

info

7  
  3
Ta niby Solidarność ze zdjęcia to nie żadna prawdziwa Solidarność którą popierałem ja i wszyscy moi znajomi!
(2019.12.19)

info

8  
  3
"Dlaczego w Elblągu nie ma prezydenta R P"- No bo w Elblągu PIS regularnie zalicza wtopę :)
(2019.12.19)
Teraz też bedzie strzelać jak przekroczysz np. barierki przed sejmem, ale zostaniesz cięzko ranny bo obecne ZOMO - Terytorialsi nie potrafią strzelać. .. @PMK AK
(2019.12.19)

info

4  
  3
Lysiolce nie mogly wytrzymac bez racy
bluselka (2019.12.19)
Tłumoki
(2019.12.19)
@bluselka - "Lysiolce nie mogly wytrzymac bez racy"- Oni bez racy, nie są już tacy.
(2019.12.20)
Z podatków żyją, ,nasi, ,posłowie. .. szykując na podłą zmianę w życiu. .. ..
nikt21 (2019.12.20)