A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlaczego w Elblągu nie ma prezydenta R P przecież ogłoszenie że odwiedził wszystkie powiaty a Elbląg i okolice nie.
Towarzyszu Tadeuszu PARTIA widzi wasze zaangażowanie w walkę z wrogiem klasowym, zaplutymi karłami totalnej opozycji oraz obrzydłej kasty sędziowskiej. Nagroda w postaci tłustej synekurki w radzie nadzorczej spółki skarbu państwa was nie ominie. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Rozum nie przejdzie. ..
Ta niby Solidarność ze zdjęcia to nie żadna prawdziwa Solidarność którą popierałem ja i wszyscy moi znajomi!
"Dlaczego w Elblągu nie ma prezydenta R P"- No bo w Elblągu PIS regularnie zalicza wtopę :)
Teraz też bedzie strzelać jak przekroczysz np. barierki przed sejmem, ale zostaniesz cięzko ranny bo obecne ZOMO - Terytorialsi nie potrafią strzelać. ..
@PMK AK
Lysiolce nie mogly wytrzymac bez racy
Tłumoki
@bluselka - "Lysiolce nie mogly wytrzymac bez racy"- Oni bez racy, nie są już tacy.
Z podatków żyją, ,nasi, ,posłowie. .. szykując na podłą zmianę w życiu. .. ..