UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale tłumy!!! Ta jampreza była przed czy po mszy? A elbląskie solidaruchy - Krasulski, Wilk i inni gdzie byli? Na ławeczkach koło pomnika?

Wyprostowowywacz

Anuluj